FANDOM


Stefan Hoppe (wcześniej Stefan Pieniążek) - Marszałek Rady Legislacyjnej Malembii, p.o. prezydenta Malembii


Kariera w VRP: Edytuj

Swoją karierą zaczął w 2005 roku w VRP. Pomimo aktywności nie został posłem, jednak na krótko objął stanowisko Ministra Finansów. Po konflikcie na linii Zenek Łod Benka - Zeus działał w drugiej VRP. Założył tam Sojusz Prawicy Demokratycznej, który we wrześniu 2006 osiągnął szczyt swej świetności. Mimo to, kiedy socjaliści zdobyli połowę mandatów w Sejmie nie był w stanie rządzić,nawet w przypadku koalicji z PO. Sukcesem SPD było to, że Prezydentem został jego kandydat - Mateusz72. Wkrótce jednak założył on własną partię, co spowodowało konflikt i szereg procesów. Stefan Pieniążek po przegraniu częściu z nich odszedł, aby wrócić pod nowym nickiem. Założył UPR, której jednak nie udało się wejść do Sejmu. Potem połączyła się ona z RW Broma tworząc ZKLR.

Kariera w Sclavinii Edytuj

W późniejszych czasach dołączył do Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Wyśmiewany, i nielubiany głównie ze względu na zakładanie wielu tematów na forum, zdaniem mieszkańców Sclavinii bezsensownych, oraz bezgraniczne przywiązanie do UPR.

Założył gazetę "Najwyższy CZAS!" (często posądzaną o bezpodstawne oczernianie obywateli) oraz niedziałającą partię UPR. Za kontrowersyjny uznaje się trzeci numer "CZASu!", w którym Hoppe napisał o jednym z obywateli Rzeczpospolitej: "Watts?? Pewnie to Keynesista,popierający SLD. Popiera morderstwa,przepraszam aborcję na życzenie. Tylko szkoda że na nim nie dokonano aborcji."

Został ukarany za działanie na szkodę państwa (rozsyłanie do użytkowników prywatnych wiadomości zachęcających do opuszczenia Sclavinii).

25 sierpnia 2007 został zbanowany pod zarzutem propagowania agresji, działania na szkodę Sclavinii oraz obrażanie innych obywateli.

Królestwo Lombii Edytuj

Założył Królestwo Lombii które upadło z powodu afery

Kariera w Monderii Edytuj

Pod koniec przebywania w Sclavini wyemigrował do Monderii. Został tam MGiF, a także prezesem Narodowego Banku Monderii i Monderyjskiego Banku Handlowego. Był także prezesem UPR w Monderii. Prowadził względem gospodarki politykę liberalno-deflacyjną. Był redaktorem naczelnym Nczas!

Reaktywacja Królestwa Lombii Edytuj

Dnia 16 sierpnia 2007 roku reaktywował Królestwo Lombii pod nazwą Zjednoczone królestwo Lombii

Połączenie z Malembią Edytuj

Dnia 21 sierpnia 2007 Lombia połączyła się z Malembią

Linki zewnętrzne Edytuj

Malembia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki