FANDOM


Server Revres
Kraj zamieszkania Dreamland, Erboka, Austro-Węgry
Funkcje publiczne Redaktor naczelny ŚWIATa
Tytuł honorowy brak

Server Revres - ur. w Dreamlandzie, w Republice Webland. W wczesnej młodości przeniósł sie do Luindoru, za radą jego drugiego namiestnika, Kaworu Nagisy. Rozpoczął wówczas pracę w LBPP wraz z Namiestnikiem. W styczniu dołaczył do DPM z której to ramienia partii startował do Izby Poselskiej. Po otrzymaniu 2 głosów, nie dostał sie do Izby. 8 lutego zostało rozwiązane LBPP a sam Server został mianowany na Radnego ds. Nowych Mieszkańców w Saudade, stolicy Luindoru. 4 lutego 2006 roku opuścił Dreamland, by powrócić do niego 8 marca 2006. Niedługo potem stał się obywatelem Państwa Świetlików. 9 kwietnia 2006 zdał egzamin Szkoły Podstawowej w Państwie Świetlików oraz stał się obywatelem CK Austro Węgier. Od 30 kwietnia redaktor naczelnym ŚWIATa.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki