FANDOM


Nalot na organizację piotrusiovską - Nalot na forum organizacji piotrusiovskiej, która zamierzała przejąć ziemie prawnie należące do Anhalt na mocy umowy Matteva Grenbecka, sekretarza generalnego Anhalt z Obywatelem Anhaltu Maksymilianem Sqaderem - właścicielem praw do Piotrusiova.

Przebieg Edytuj

Dnia 30 maja 2009 r. koło południa nieznana grupa sabotażystów zaczęła spamować forum organizacji piotrusiovskiej. Głównym przewodniczącym tej operacji był osobnik o kryptonimie "Oley Piotra", wraz z nim akcję przeprowadzali "Siekiera" i "Bust a Move!" Można przypuszczać związki Oleya z rządem, lub jakimiś aktywistami anhalckimi - natomiast nigdy nie zostało to potwierdzone. Wiadomości Bust a Move sugerowały powiązania z WinkTown, jednak w tym przypadku również nic nie zostało udowodnione, a rządy obu państw stanowczo zaprzeczyły brania udziału w tej akcji.

Siekiera i Oley Piotra skoncentrowali się na spamowaniu forum ideologicznymi ogłoszeniami, natomiast Bust rozpoczął zrzucanie głowic jądrowych na teren organizacji. Na samym końcu wszyscy trzej uczestnicy zaczęli obrażać członków tej nielegalnej organizacji i wylogowali się.

Dnia 1 czerwsza 2009 r. Piotr Soprano na porozumieniu z Mattevem Grenbeckiem zobowiązał się rozwiązać organizację piotrusiovską pod naciskami politycznymi .

Skutki Edytuj

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych forum zostało zamknięte a Oley zbanowany na forum tej organizacji. Forum do dnia dzisiejszego (31 maja 2009) nie jest otwarte. WinkTown nie przyznało się do winy, natomiast Anhalt zaprzeczył jakoby miał w tym swój udział i ograniczył rejestrację nowych użytkowników na forum by obronić Anhalt przed ew. atakami i odwetem w jego stronę. Piotr Soprano i władze obu "wplątanych" państw zapewne dyskutowali na temat tego wydarzenia, jednak nie znane są dalsze szczegóły.

Bez nazwy.jpg

Wiadomość wysyłana przez sabotażystę Oley`a PiotraObwieszczenie rządu Anhalt na temat ataku Edytuj

Na forum nielegalnej organizacji Piotrusiovskiej została dzisiaj przeprowadzona akcja spamowania przez nieznanych osobników, część zawiera treści sugerujące związek z rządem Anhalt. Zauważono również nalot i atak głowicami nuklearnymi z niezidentyfikowanych jednostek latających.

Część wiadomości zawiera treści podobne do tych: Ugrupowanie piotrusiovskie jest nielegalnym aktem ataku na suwerenność Związku Socjalistycznych Republik Anhalckich i zostanie zdławione! Rząd tego ugrupowania nie ma prawa ingerować w granice, kulturę, historię i obecną politykę wewnętrzną i zewnętrzną ludu zamieszkującego byłe tereny nieistniejącego już Piotrusiova. Aktualnie tereny te zostały oczyszczone z obszarników piotrusiovskich, zaś oni zostali wysiedleni, pozbawieni jakichkolwiek praw obywatelskich i nie mają prawa przekroczyć granic Anhalt. Byłe piotrusiovo jest teraz Specjalnym Okręgiem Administracyjnym Anhalt i zostaje pod jego jurysdykcją. Stanowisko Worta zostaje nadane Sqadakowi, jako że to właśnie jemu Soprano oddał prawa i terytorium Piotrusiova. Obecne terytorium i władze, nie mają nic wspólnego ze starymi rządami tych zdziecinniałych, z niesubordynowanych bumelantów!


Kancelaria Partyjna zaprzecza, jakoby rząd Anhalt miał cokolwiek współnego z tą akcją. Ponadto Sekretarz Główny Mattev Grenbeck ustanowił obowiązek weryfikacji nowo zarejestrowanych użytkowników na czas nieokreślony by wystrzec się ew. ataków i odwetów niewiadomego pochodzenia.

Nierozgarnięte musząbyć służby tej organizacji, skoro dopiero po paru gidznach zrozumieli kto był autorem tej dewastacji. Dopier parę godzin po ataku zostały podjęte kroki, a przecież wystarczyło spojrzeć na autorów spamowych tematów...cóż, nie nam to oceniać.

odnośnik do forum: http://www.piotrusiovo.jun.pl

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki