Fandom

Micropedia

Karu

alias Paweł

49 Edycje od czasu dołączenia do tej wiki
lip 10, 2007
  • Mieszkam w Bydgoszcz
  • Urodziny 22 grudzień
  • Moje zajęcie polonez
  • Jestem Karu - Per gratiam Montez Flamethrower Wiki Administrator Lorem Dominus terrae et Flamethrower

Re:Wybory administratorskieEdytuj

Najpierw poedytuj tutaj jakiś czas i daj się poznać innym. Na razie założyłeś sobie stronę użytkownika i zapytałeś, jak zostać administratorem i to jedyne Twoje edycje, co nie jest dobrym startem ani na administratora, ani ogólnie. Szoferka 16:22, 10 lip 2007 (UTC)

Popieram Szoferkę. Poedytuj, popracuj na rzecz Micro, to zasłużysz na administratora ;-) Jak ja :-P --MRadetzky 17:04, 10 lip 2007 (UTC)

Re:Moje propozycjeEdytuj

Całkowicie zbędna biurokracja, przypomina iście bełkot z Wikipedii. Jedenaście dni temu dostałeś odpowiedź moją i Radetzkiego, którą zupełnie się nie przejąłeś, jak widzę z wkładu, a teraz kolejny raz próbujesz się wkręcić na krzywy ryj. Domyślam się, że zrobiłeś jakieś rozpoznanie i wyszło Ci, że przedstawione przez Ciebie zasady mają szansę dać Ci uprawnienia admina. To naprawdę nie jest droga. Szoferka 08:52, 21 lip 2007 (UTC)

Ostatnie zmianyEdytuj

Ostatnie zmiany są w sidebarze, czyli w tej grupie linków po lewej, na górze. Ostatnich zmian nie trzeba zgłaszać adminom, bo oni, jak i inni użytkownicy je obserwują. Po to właśnie jest ten link, żeby obserwowali. Szoferka 13:43, 21 lip 2007 (UTC)

Kategorie Edytuj

Jeślibyś nie zauważył, te kategorie prowadzą do kategorii które istnieją, tyle że zapisane zostały w zreformowanym języku micropolitańskim. Wcześniej też były. Ehh...administrator, a swojego serwisu nie zna...żal.

Dlaczego czterema tyldami? I co to jest tylda?
Skoro nie jesteś, to dlaczego tak się rządzisz? oO
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...
No to właśnie oznacza że wtrącasz się w nie swoje sprawy, pouczasz innych, zamiast zająć się czymś pożytecznym, albo przynajmniej mniej drażniącym innych użytkowników. Czytałem twoją dyskusję i widzę że do twoich aspiracji należy bycie adminem na micropedii. No ok, ale czy musisz do tego dążyć wtrącając się we wszystko i to nie mając racji?

SclaviniaEdytuj

Czy w tej chwili coś jest z tą stroną dalej nie tak? Szoferka 08:30, 26 lip 2007 (UTC)

83.17.248.62Edytuj

Pouczyłeś go raz i niesłusznie, za co przeprosiłeś. Na co konkretnie mam patrzeć, jeżeli nie miałeś racji? To, że ktoś się nie potrafi zachować, może pozostawać bez związku z jakością jego edycji. Szoferka 12:35, 29 lip 2007 (UTC)

Re:SzablonEdytuj

Nie bardzo wiem, o jaki szablon chodzi. Micropedia obsługuje .jpg i gify, nie obsługuje .bmp. Nie używam GG. Szoferka 10:11, 30 lip 2007 (UTC)

Siemka Karu! Jestem z HPW i mnie zbanowałeś własnie! :)  Chciała bym zaklepać artykuł miesiąca Krwiniusza Kłirela ( czy jakoś tak) więc zapisz mnie na stronie ok?

Jaga b1 (dyskusja) 11:22, wrz 2, 2013 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki