FANDOM


Aleksander Szadurski
Kraj zamieszkania Tyrencja
Funkcje publiczne Burmistrz miasta Atrii
Tytuł honorowy brak

Aleksander Szadurski (znany też jako Max209) jest dość młodym obywatelem Tyrencji. Zaczynał skromnie. Był przez moment pracownikiem firmy Fenes należącej do Falow Van Launeburga. Zrezygnował z tej pozycji aby dać możliwość pracy innym obywatelom. Jego wielkie ambicje chciały uratować firmy znajdujące się na terenie Torycji lecz niestety tamtejsza gospodarka nie pozwalała nic z nimi zrobić. Obecnie Firmy zostały wykupione przez prywatnego przedsiębiorcę Krycha.

PolitykaEdytuj

Aleksander Szadurski od początku przyjścia chciał dołączyć do "czerwonej grupy" PTiL. Dostał się do niej i aż do tej pory nadal jest jej aktywnym uczestnikiem. Po zmianie Konstytucji oraz ustroju politycznego Tyrencji zgłosił swój udział do wyborów na Sędziego. Nie dostał się aczkolwiek dostał 6 głosów co uplasowało go na 3 miejscu.

SportEdytuj

Aleksander Szadurski jest właścicielem drużyny piłkarskiej Pogoń Atria, która w pierwszym sezonie odrodzonej ligi Tyreńskiej zajęła trzecie miejsce. Drugi sezon trwa aktualnie.

Patrz teżEdytuj

Linki zewnętrzneEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki